Кавова залежність їі плюси і мінуси

Бетховен щодня варив собі каву з 60 зерен, а Вольтер випивав по 50 чашок в день і дожив до 83 років. Виходить, не так страшна кавова залежність, як малюють супротивники напою?

  1. Підвищення мозкової активності. Не секрет, що кава підвищує уважність, покращує здатність концентруватися, прискорює реакцію людини, але не самостійно. Тільки кава з цукром здатна зробити з вас маленького генія на деякий час, тому що саме поєднання кофеїну і глюкози активізує потрібні області головного мозку. Але ні в якому разі не пийте кави натщесерце: в цьому випадку напій діє навпаки.
  2. Підвищення тиску. Чашкою кави можна побороти напад гіпотонії – зниженого артеріального тиску. Але тим гіпотонікам, у яких від кави частішає пульс і спостерігається тахікардія, його пити не варто. Гіпертонікам же звичка пити каву не шкодить, оскільки організм з часом пристосовується до напою і перестає реагувати на нього підвищенням тиску.
  3. Зміцнення імунітету. Вживання кави, як з’ясували вчені відразу декількох країн, знижує ризик передчасної смерті: ризик тим менше, чим більше чашок кави в день чоловік випиває. Оптимальна кількість чашок – три. Це пов’язано з тим, що кава міняє роботу імунної системи, роблячи її активніше і здоровіше, а також зміцнює печінку, серце і шлунково-кишковий тракт. Тільки постарайтеся пити натуральну свіжомелену каву. У розчинному менше корисних речовин, а хімічні добавки негативно впливають на шлунково-кишковий тракт.

Посилання на статтю 

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.