У Вінниці спроможні дослідити родові страхи Порошенко та Зеленського

Вінницькі експерти з родоводу можуть дослідити пращурів екс-Президента України Петра Порошенка та діючого Глави держави Володимира Зеленського аж до 18 століття. В разі участі у дослідженні психологів, громадськість матиме право дізнатись й про страхи, що родоводом передавались першим особам держави. Мінімальний кошторис такої роботи – від 3 000 доларів.

«Центр вивчення генеології «Пращур» проводить генеалогічне дослідження вже понад 10 років. За оформленням родового дерева, збором і систематизацією інформації з архівів, підтвердженням польського походження до нас звертались і відомі бізнесмени, і політики, і міністри, і навіть заможні холостяки досліджували родовід своїх наречених… Кілька років тому спостерігався «бум» на клієнтів із Одеси. Зараз це, здебільшого, кияни. Як буде замовлення на дослідження родоводу екс-Президента України Петра Порошенка чи нинішнього очільника держави Володимира Зеленського, зможемо дізнатись про їх пращурів аж до 18 століття», – розповів керівник «Пращуру» Віктор Долецький.

За дослідженням родоводу до «пращурівців» може звернутись будь-хто, навіть не обов’язково рідня. Як правило, щонайменше потрібно перевірити від ста-двохсот документів аби отримати якісний результат. Фахівці «Пращуру» на замовлення можуть випустити родову книгу, ілюстровану світлинами або портретами родини аж до 18 століття. Далі у глиб віків дослідників «не пускає» войовнича історична спадщина України, на території якої постійно вирували бойові дії. Аби знайти потрібну інформацію, «пращурівцям» доводиться вишукувати деталі у вітчизняних архівах, відновлювати втрачені родинні зв’язки, формувати запити за кордон. Кропітка праця має гідно оплачуватись й дослідження може тривати декілька років. Тому і вартість послуг не з дешевих.

Серед відомих імен, кому складалось «родове дерево» – VIP-аграрій Віктор Іванчик, засновник і гендиректор агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Психологи стверджують, кожна людина має свій генетичний код, а відтак, індивіду притаманні фізіологічні особливості роду. Нерідко спадково передається хроматофобія – нав’язливий страх певного кольору. Наприклад, страхи червоного – це фодофобія, жовтого – ксантофобія, помаранчового – хрізофобія.

«Судячи з виборів кольорової гамми, у екс-Президента Петра Порошенка є підсвідомий страх до червоного кольору і непереносимість жовтого та помаранчевого, особливо, у поєднанні із чорним. Цілком можливо, це ознака захворювання, що, як правило, з’являється через психологічні травми, перенесені у минулому. Підсвідомість захищається від небезпеки, що асоціюється із тим чи іншим кольором, блокує її – і це проявляється у соматичних симптомах», – коментує очільниця ГО «СПІНОЗА» Наталія Журбенко.

Страх перед червоним кольором – генетичний і спостерігається у багатьох представників тваринного світу. І реакція на червоний цілком передбачувана – агресія або підкорення.

«Надання переваги тому чи іншому кольору в одязі – теж ознака «непропрацьованих» внутрішніх страхів. На прикладі попереднього очільника держави та нинішнього – Володимира Зеленського, ми можемо спостерігати, що, здебільшого, вони з’являються на людях у костюмах чорного кольору. Такий їх вибір може свідчити про депресивний стан і прояви соціофобії», – констатує Наталія.

         

Хроматофобія, як і інші види фобій, лікуються психотерапією.

Дослідники впливу кольору на стан людини запевняють, що найкраще тонізує поєднання помаранчевого і чорного кольорів. Помаранчевий – надихає і стимулює до дій, відмежовує від усього сірого й туманного, а у поєднанні із чорним підсилює відчуття безпеки, яскравість і світло помаранчевого.

                                                     

На думку психологів, «мова» кольорів може багато що розповісти про внутрішній стан людини.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.