Пародонтологиня із Вінниці розвіяла міф про дороговизну лікування зубів

Дорогого хірургічного втручання при пародонтозі можна уникнути, якщо скористатись методом лікарки-пародонтолога, вінничанки, Алли Кравець. В основі – гігієна, настоянки трав, збалансоване харчування.

«Із анаеробними бактеріями, які, здебільшого й викликають захворювання зубів та ясен, можна ефективно боротись найпростішими, дешевими та ефективними методами. Зокрема, для полоскання у «гострі» періоди можна використовувати перекис водню чи настоянку календули, розведені у пропорції 1/3. Рекомендую також щорічну чистку, зміну лікувальних гелів та паст, харчування, збагачене мінералами і вітамінами», – радить Алла Кравець.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма реабілітації, оскільки про початок пародонтозу можуть свідчити чимало супутніх захворювань.

Окрім перекису водню, за її словами,  у домашній «зубній» аптечці варто тримати зубні нитки для очищування важкодоступних місць та ромашковий чай, що згодиться як для вживання так і для полоскань. Пародонтологиня  запевняє, що ефективність лікування зубів та ясен при пародонтозі, якщо дотримуватись рекомендацій, сягає 80%. Її вдячні пацієнти це підтверджують. Лікарка консультує у «Регіональному медичному стоматцентрі».

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.