Вінницькі бухгалтери із «СПІНОЗою» розробляють проєкт з сучасних норм психогігієни праці

Вінницька обласна громадська організація «Вінницький обласний клуб бухгалтерів» та ГО «СПІНОЗА» розробляють проєкт з психогігієни праці журналістів та бухгалтерів.

Про виникнення ідеї для спільного проєкту розповіла очільниця профільної спільноти Лариса Гусар.

«Навантаження в роботі інколи буває надмірним. Причини різні – часті збої в роботі серверів, відсутність ІТ-навичок, системного підвищення кваліфікації, вчасного інформування професійної спільноти про законодавчі зміни, знань з таймменедженту… Відтак, людина зазнає перевтоми. Додають нервового напруження й внутрішні страхи можливої помилки — бухгалтери несуть фінансову відповідальність і це підвищує їх тривожність. Окрім перерахованого, є проблема із прямими контактами з податківцями, які б чули проблеми бухгалтерів і вміли б із ними працювати на законодавчому рівні», — розповіла про особливості роботи своїх колег Лариса Гусар.

На запит відгукнулась ГО «СПІНОЗА». У журналістській діяльності також є подібні проблеми. Тож спільне бажання до інформаціійно-просвітницької роботи у цьому напрямку спонукало громадських активістів до написання проєкту з психогігієни трудової діяльності, де організації домовились виступити партнерами.

«Проєкт має на меті охопити якомога більше коло бенефіціарів. Адже у інформаційному просторі практично не має інформації як дотримуватись психогігієни праці. Covid-19 привчив нас турбуватись про власне фізичне здоров’я, однак, не йдеться про опірність стресам, підвищення компетентності з методів профілактики», — констатує голова Правління ГО»СПІНОЗА» Наталія Журбенко.

Проєкт буде подано до конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Вінницької облдержадміністрації. В разі перемоги у конкурсі, автори, поміж інших заходів, планують випустити практичний посібник з психогігієни праці для професій, пов’язаних із постійним використанням гаджетів – журналістів та бухгалтерів.

 

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.