У Вінниці на супровід і лікування психічних розладів “підписались” чотири медзаклади

Чотири заклади Вінницької міської територіальної громади з червня 2023р. надають супровід та лікування психічних розладів.

Про це повідомляє заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

«Станом на сьогодні, договір с НСЗУ про надання медичних послуг за пакетом «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги» уклали:

  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» м. Вінниці;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» м. Вінниці;
  • КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» м. Вінниці», – інформує посадовиця.

За психологічну допомогу, за словами Г. Якубович, береться й лікар-психіатр консультативно-діагностичного поліклінічного центру КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1.

Тих, хто має скерування від сімейного лікаря за вищевказаним пакетом, обслуговують у цих чотирьох закладах безоплатно.

Г. Якубович констатує: «…за програмою держгарантій обслуговування населення у 2023р., затвердженого постановою Кабміну від 27.12.2022р. №1464, оплачує надані медичні послуги Національна служба здоров’я України відповідно до укладеного договору в межах бюджетних асигнувань, передбачених на 2023р. за відповідним пакетом медичних послуг».

Схоже, мережа медзакладів міської територіальної громади створює “здорову альтернативу” славнозвісній «псішці» ім. академіка О.І. Ющенка у Вінниці. Цей комунальний медзаклад донедавна тримавший монополію, нині підпорядкований Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.