Директор приватного вищого навчального закладу Юрій Щерба вийшов зі складу ГО “СПІНОЗА”

На етапі заснування нашої громадської організації «СПІНОЗА», ми живились надіями на благополуччя, швидко сформувавши дієву та ефективну команду. Роки випробувань не зруйнували наші плани на майбутнє саме тому, що ми забезпечували, по мірі можливостей, посильну підтримку один одному.
Тому зараз болісно та прикро усвідомлювати, що не для кожного чоловіка – навіть мужнього та креативного – журналістика можлива.

Не впорався із цією непростою місією на восьмому році роботи ГО «СПІНОЗА» наш член, потім волонтер – Юрій Анатолійович Щерба.

Під час перебування в колі організації ми всі ставились до нього, як до людини – незалежно від його віросповідання, національності, кольору шкіри, мови та інших індивідуальних особливостей. Дотримувались толерантності.
5 липня 2023 року наш відомий у Вінниці та за її межами колега по громадській діяльності завершив свій шлях у організації після важкого вибору.
Його присутність та підтримка у вирішенні побутових питань – допомога із ремонтом в офісі організації, дружні обіймашки та щирі розмови за кавуванням були важливі й, безперечно, залишаться у наших спогадах та фотоархівах.
Його оптимізм та життєлюбність обіцяли ще багато витончених жартів нашій спільній музі – «СПІНОЗІ».
Натхнений каламбурщик та прихильник творчості актора Адріано Челентано, наш Юрій здобув нашу увагу тим, що зробив себе відомим у певних колах. Їм’я його, як директора структурного підрозділу “Фаховий коледж конструювання одягу” приватного вищого навчального закладу “Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва”, нагадуватиме нам про його талант педагога та організатора –
І із цими думками ми віддаємо шану його обдаруванням й відчуваємо втрату для організації яскравого унікуму.
Голова Правління
ГО «СПІНОЗА»
Наталія Журбенко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.