“СПІНОЗівці” опановують тренерські навички

Завдяки ГО «Освітній простір 2.0» волонтерка ГО “СПІНОЗА” взяла участь у навчанні для тренерів/тренерок.

“Наприкінці липня я взяла участь у тренінгу для тренерів. Захід проходив в рамках проекту по зміцненню організаційної спроможності вінницьких громадських організацій. Організовано тренінг для членів та членкинь організацій, що входять до громадської спілки «Мережа організацій громадянського суспільства «Місто Змістів», – розповіла волонтерка ГО “СПІНОЗА” Тетяна Вільха.


Навчання було спрямовано на надання учасникам практичних навичок створення та проведення тренінгів. Поділитися знаннями запросили Дмитра Якимця – тренера з комунікацій та навичок управління, експерта з організаційного розвитку із багаторічним досвідом.
Програма тренінгу була дуже насиченою та передбачала зокрема розгляд схем та стилів навчання, знайомство з каналами передачі інформації, основними принципами андрогогіки, опис тренерських типів тощо. Надання корисної теоретичної інформації чергувалось з ефективними практичними блоками. Працюючи в малих групах, виконуючи різноманітні завдання учасники опановували різні практичні інструменти та методи роботи, набували навичок проведення інтерактивного заняття та його оцінювання.
Присутні на навчанні мали різний тренерський досвід. Тут були ті, що лишень починали свій шлях, й ті, що тривалий час займаються тренерством. Та вдало продумана програма навчань дала можливість задовольнити потреби та інтереси кожного.
А атмосфера партнерства, доброзичливості, невимушеності, що панувала протягом усього часу, також вплинула на ефективність та результативність тренінгу. Спілкування з цікавими людьми, однодумцями принесло окрему користь.

“Отримані знання – актуальні, навички – “прокачані”! Урізноманітню проведення навчальних занять та практикуватиму роботу із енергіями. І – вперед, до новиї тренерських вершин”, – поділилась учасниця тренінгу.


Довідково.
Захід «Тренінг для тренерів/тренерок» створено ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві із громадською спілкою «Мережа ОГС «Місто змістів» та КП «Інститут розвитку міст» за підтримки ІСАР Єднання у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Тетяна Вільха, учасниця тренінгу, екс-волонтерка ГО “СПІНОЗА”

Bookmark the permalink.

Comments are closed.