Спиш і молодієш!

Пігулки для сну відійшли у минуле! Застосовуючи новітні технології NANOTECH™ та гормон мелатонін іспанські науковці розробили нічні косметичні маски для обличчя, що допомагають виробляти колаген й одночасно стимулюють здоровий сон.

Новинку представив іспанський косметичний бренд Sesderma.

Нічна маска для обличчя SERENITY унікальна, бо не лише дбає про вашу шкіру вночі, а й стимулює здоровий сон. Заспокійливий та антивіковий ефект забезпечує гормон мелатонін. Трипептид-32 покращує обмінні процеси, прискорюючи метаболізм. Аденозин стимулює вироблення колагену, зменшує глибину та кількість зморшок, вирівнюючи рельєф. Алатоїн забезпечує ефект відлущування та регенерацію. Про користь алое віра, що входить до складу цієї нічної маски, вже писалося неодноразово: актіоксидант, імунний стимулятор та ідеальний природний зволожувач, – інформують виробники.

Завдяки новітній технології NANOTECH™ всі ці активні інгредієнти поміщені у ліпосоми нанорозміру. Такі собі маленькі ліпідні контейнери, які дозволяють компонентам проникати глибоко в шкіру, через що ефект косметичного засобу максимальний.

Цю нічну маску рекомендується застосовувати у період стресу чи порушень сну. Користуватися легко: на ніч тонким шаром нанести масочку, а вранці – змити. А ефект – подвійний: спите та молодієте.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.