Як Уряд Тимошенко порушив конституційне право людини на оплату праці

Перевірки трудового стажу українців тривають й під час ревізій подекуди виникають унікальні ситуації. Так, виявилось, як за часів колишнього українського прем’єра Юлії Тимошенко, стажера «прокинули» на зарплату у… Кабінеті Міністрів України.

Підтверджуючі документи про зловживання владою наявні у правлінні ГО «СПІНОЗА».

«Впродовж місяця, у лютому-березні 2007 року, я стажувалась у Департаменті комунікації влади та громадськості Секретаріату Кабінету Міністрів України (уряд Ю. Тимошенко 2007-2010р. – Авт.). Департамент оформив стажування, але, як виявилось, не оформив зі мною трудові відносини на посаду головного спеціаліста сектора інтернет-ресурсів виконавчої влади. Водночас, посадові обов’язки я виконувала у повному обсязі та щодень із 9 ранку і, щонайменше, до 18.00, траплялось, що і до 22.00, працювала у зазначеному Департаменті. За цей час підготувала низку внутрішніх документів для роботи регіональних підрозділів на прикладі комунікацій владних структур та медіа у США. До речі, деякі із цих технологій застосовуються наразі на практиці. Але за місяць цієї роботи мені так і не заплатили», – розповіла наша співрозмовниця Наталія. 

На запити в Уряді виправдовуються – мовляв, кошти за виконану роботу вже ніхто не виплатить, – стільки часу минуло… І, звісно, навмисне надають неправдиву інформацію аби уникнути відповідальності за дії попередників. Чиновники об’єктивно розраховують – безоплатний місяць роботи на державу пересічної людини навряд чи стане предметом судового позову. А ось політикині Юлії Тимошенко, за допомогою важелів політичного впливу, за порушення її прав, юристи допомогли відсудити компенсації майже 5,5 мільйонів доларів.

Інформацію опрацьовувала членкиня НСЖУ Наталія Журбенко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.