Заступник Моргунова підбурює «шефа» не втручатись у торгівлю у Вінниці?

Вінницький міський голова Сергій Моргунов не береться «приводити до тями» одного із місцевих підприємців магазину по вул. Пирогова 8. «Розбалуваний» лояльністю влади, ФОП відмовляється добровільно повертати гроші покупцю за товар неналежної якості. Сума невелика – 170 грн. Але підприємець, не соромлячись сторонніх свідків, посилає «нах…» журналіста, ігнорує місцеву поліцію й нівелює авторитет «парламентарів» від міськради. І не тому що “бухий”…

Бюрократичні “відписки” за Моргунова взяв на себе його заступник – Сергій Тимощук.

Із їх змісту складається стійке враження, що Тимощуку під силу лише інформаційно-просвітницькі функції, притаманні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю:

«Ви маєте право звернутись до Держпродспоживслужби у Вінницькій області… Ви маєте право звернутись до суду…», – радить із управлінського чиновницького «крісла» С. Тимощук.

Такі результати журналістської переписки із керівництвом Вінницької міської ради у поточному році.

Ви теж на це маєте право, вельмишановний посадовець.

Більш того, якщо є звернення, заступник міського голови С. Тимощук, одноосібно відстоюючи права вінничан, може у судовий спосіб захистити одразу всіх споживачів міста Вінниці від появи неякісного товару на полицях магазинів та нездібних до торгівлі ФОПів.

Як це «працює» – колишній працівник міліції та прокуратури С. Тимощук добре знає. Це ж не пересічний громадянин. Стаж – зобов’язує.

Так, за рішенням суду, орган місцевого самоврядування забороняє діяльність недобросовісного суб’єкта господарювання. Й ФОП із торгівлі йде, приміром, будувати кораблі… А що – бізнес прибутковіший, ніж “кидалово” на дрібні гроші. 

Втім, уникаючи судової тяганини, подібні спори, як правило, юристи (С. Тимощук, згідно біографічної довідки – випускник Харківського юридичного інституту 1990р. за спеціальністю правознавство – Авт.), вирішують шляхом медіації між покупцем та продавцем, де посередником цілком законно виступає орган місцевого самоврядування.

Але підписанту Моргунова, схоже, вигідно штучно провокувати соціальний конфлікт «покупець/продавець».    

Bookmark the permalink.

Comments are closed.