Керівник слідства Вінниці «заздрить» потерпілим від злочинів?

Начальник слідства Вінницького РУП Олег Колодяжний вважає, що потерпілі від злочину заробляють на репарації.

Про це він заявив цього вівторка у Вінницькому міському суді Вінницької області під час перерви у судовому засіданні про закриття кримінального провадження.

«Ви що, нашими руками (поліції) собі хочете гроші заробити?», – емоційно пояснив небажання своїх підлеглих розслідувати справу начальник слідчого відділення СВ Вінницького РУП ГУ НП у Вінницькій області капітан поліції О. Колодяжний.

Якось дивно виглядає, що О. Колодяжний не знає (чи навмисне прикидається «дурником») чинного законодавства за яким потерпілий має право на матеріальне відшкодування заподіяної шкоди. Про це неодноразово інформує й спеціально запроваджений сервіс безоплатної правничої допомоги. Зокрема, із обвинувачуваним/підозрюваним потерпілий може укласти угоду про примирення із відшкодуванням заподіяної шкоди на всіх стадіях кримінального провадження. Саме в цьому й полягає завдання слідства – діяти за законом та забезпечувати правопорядок під час розслідування. Тим важливіше – діяти якісно й продуктивно під час «воєнного стану». А може О. Колодяжний «вигорів» на роботі й починає «заздрити» потерпілим від злочинів?!? Якщо так, у цьому випадку напрошується тільки оціночне судження – «дурненький».

Це не перший «прикол» від Вінницького РУП, окремих працівників якого постраждалі пересічні грубо називають «ху.соcами». До редакції надходить інформація від потерпілих у кримінальних провадженнях, де поліція чомусь вимагає гроші за об’єктивне слідство. Про одну із таких писав і наш сайт.

P.S. Редакція готова розмістити офіційні коментарі з приводу можливого недофінансування органів правопорядку та наданої їм фінансової та матеріально-технічної допомоги на розвиток від окремих громадських організацій.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.