Українка та поляк у Варшаві торгують смачними… “піпіськами”

Вафлі-хаус Dickery – екзотичний й вельми популярний стріт-фуд у центрі Варшави, де молода пара власників – українка Руслана та поляк Крістіан продають солодощі у вигляді… пенісів та вагін.

За рік вони створили мережу з п’яти закладів – у Варшаві, Кракові, Лодзі, Гданську та Катовіце.    

Цікаво приводити сюди туристів, схильних до епатажу, – розповідає відвідувачка Ірен. – Дехто викладає свої прикольні фотки із закладу в Інстаграм.

Кондитерські вироби із еротичним підтекстом випікають, як вафлі, із заварного тіста. За бажанням, можна додати усередину наповнювачі із шоколаду, карамелі, крему – на вибір. Зверху солодкі «примхи» прикрашають посипкою, сезонними ягодами та фруктами.

Мене запросив сюди бой-френд. Я замовила «класику» – вафлю у вигляді пенісу у шоколаді та із полуницею. Він – теж пеніс. Не знаю, чому, – сміється Злата.

Здебільшого, відвідувачі закладу – молодь, яка приходить повеселитись, зробити фотки. Інтимності атмосфері додає невеличке камерне приміщення на три столики. Тож гості довго не затримуються, інколи беруть їжу на виніс.

Ціни – не низькі. Приміром, пеніс із шоколадом обійдеться у 16 злотих, з кремом – вже 19, якщо додати посипку – це ще 3 злотих. Отже, повний комплект орієнтовно вартуватиме – 21 злотий. До солодощів можна замовити каву чи чай.

На жаль, за розміром та формою вироби обрати неможливо. Форми для випікання – стандартизовані, отже, любителям солодкого доводиться задовольнятись тим, що є.

Для світу кондитерські вироби у формі статевих органів не новина.  Зокрема, у Нью-Йорку Сполучених Штатів Америки бізнес під назвою Dickery пропонує печиво у формі “піпісьок”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.