Вінницький адвокат Б. подав до суду… сексанекдот

Відомий вінницький адвокат Б. – україніст, патріот та правозахисник – написав у процесуальному документі місцевому судді… скрабрезний анекдот про бл…дь.

Подія відбулась у Вінницькому міському суді Вінницької області.

Далі – цитата:

«…доречним є навести відомий анекдот, в якому конкурент привселюдно звинуватив торговця в тому, що його дочка – повія, щоб покупці обходили його крамницю. Торговець обурився: «Так у мене немає дочки!». На що почув у відповідь: «А тепер йди й розкажи про це всьому базару», – йдеться у процесуальному документі, який  суддя… прийняв (!!!) до розгляду.

Адвокат мети досяг лише у тому, що, як виявилось, у судді є… донька. Цілком передбачувано суддя сприйняв анекдот двозначно і, розлючений та на емоціях, прийняв рішення про відмову у судових претензіях адвоката.

В подальшому адвокат не постраждав – його не оштрафували за дрібне хуліганство, не позбавили ліцензії і навіть не викликали на засідання дисциплінарної комісії аби пожурити за недостойну поведінку. Біда у тому, що у цій справі отримав збитки… позивач, який довірився професійності адвоката-пошляка.

Непосвячений у юридичні тонкощі, позивач міркував, що, знаючи «підводні рифи» суддівського корпусу, цей анекдот допоможе судді  уважніше поставитись до справи загалом. Бо у кулуарах суду поговорюють, що судді ВМС взагалі не звертають уваги на зміст документів, що їм подаються й приймають рішення не зовсім на законодавчих підставах, чим і привертають увагу НАЗК.

Від редакції. Сподіваємось, сексанекдоти у процесуальних документах до Вінницького міського суду не стануть загальновживаною адвокатською практикою.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.