Підлітки та пенсіонери змагались у мистецтві дискусій у французькому ресторані у Вінниці

У понеділок, 20 листопада, у Вінниці відбувся другий обласний Форум волонтерів під егідою громадської організації «ЦЕНТР СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ РОДИННОЇ АКТИВНОСТІ „ЛЕГКО.СПЕЙС“». На заході зустрілись більше ста волонтерів, які представляли громадські об’єднання Вінниччини.

Захід відвідав і волонтер ГО «СПІНОЗА».

«Форум провели за підтримки ООН та інших міжнародних організацій. Ми, волонтери, обговорювали та дискутували на важливі теми сьогодення. Однією із них стала українізація. Обговорювали, як сприяти поширенню української мови в суспільстві та побуті, як показати людям переваги спілкування державною мовою. Також топ-темою була інтеграція внутрішньо переміщених осіб на новому місці. Я знаю людей, які були вимушені покинути свої домівки та не можуть знайти коло друзів і спілкування. Міркували над тим, як сприяти їх адаптації», – розповів Денис Дажук.

За словами волонтера, вікових бар’єрів організатори не ставили: запрошували від підлітків до пенсіонерів. Захід розподілили на три блоки. У кожному обговорювалась своя тема: воєнний стан, громадська активність, міграційні процеси тощо.

Різний вік, досвід, інформація дозволили вибудувати ефективну комунікацію і представити ці напрацювання на загал.

«В цілому захід був цікавий, адже я познайомився з великою кількістю людей, дізнався багато цікавої інформації та гарно провів час», – підсумовує Денис.

Стажер ГО «СПІНОЗА» Денис Дажук 

 

На світлині: голова Правління ГО “СПІНОЗА” Наталія Журбенко і стажер організації Денис Дажук

Bookmark the permalink.

Comments are closed.