Слідчий ДБР неправомірно перекладає тягар розслідування злочину на… журналіста

Слідчий ДБР зловживає… журналістом?

Минає рік, як слідчий Теруправління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницькому із дислокацією у Вінниці – Олександр Ч. безрезультатно розслідує кримінальне провадження, де у підробці адмінштрафів фігурують вінницькі полісмени. Уникаючи прямого конфлікту із «силовиками», ДБР-івець перекладає тягар розслідування на потерпілого – журналіста.

Про це стало відомо із особистих інфоджерел ГО «СПІНОЗА».

«Вже рік, як слідчому ДБР прокуратура доручила проведення розслідування, а підозрюваних не визначено. Потерпілий – є. Отже, нанесена полісменами моральна та матеріальна шкоди – встановлений факт. Але… Чомусь інтерес до розслідування слідчий Олександр Ч. поступово втратив. І переклав тягар доведення вини полісменів на мене, вимагаючи доказів, які я, в силу свого статусу журналіста, надати йому не можу», – констатує потерпілий Ж.

Медіа-працівник дивує лояльності ДБР-івця до полісменів, які знехтували Законами України. Потерпілий вважає, що Олександр Ч., як посадова особа, зловживає своїм службовим становищем і, як у давні часі – «кришує» і «рішає».

«Якщо слідчі ДБР так себе поводять із українськими журналістами, потерпілими від дій зловмисників, не хочу навіть припускати, як страждають пересічні люди, не наділені захисним медійним статусом», – розмірковує Ж.

Звісно, що журналіст і його колеги розпочали цікавитись зв’язками, статками та особливостями життя і побуту посадовця, а також його різким збагаченням у Вінниці. (От де медом для окремих «панаєхавших» помащено! – Авт.).

Природньо, що попереду – гучні скандали, внутрішні розслідування та «зіркова» кар’єра у теле- та інтернет-новинах окремих посадовців ДБР.

P.S. Як вдалось дізнатись, згадані полісмени-зловмисники за рік «розслідування від ДБР» так і не отримали статус підозрюваних. А, як відомо, не має оголошеної підозри – розслідування триває.

Читайте також:

Інтерв’ю із очільником Спілки письменників Вінниччини Вадимом Вітковським: “Виправляючи помилки минулого – ми еволюціонуємо”

Хто відповість за три роки знущань над журналістами на Вінниччині?

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.