Скільки направлень до психологів взяли у Вінниці?

Відповідно до звернень пацієнтів,  минулоріч сімейні лікарі оформили в межах 200 направлень на консультацію до психолога. Інформацію надали адміністрації Центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Вінниці.

Про це інформує департамент охорони здоров’я Вінницької міської ради у відповідь на запит журналіста ГО «СПІНОЗА».

«Крім того, сімейними лікарями ЦМСД міста протягом 2023 року надавались послуги відповідно до програми медичних гарантій за пакетом «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги», однією з послуг якого є надання пацієнту/пацієнтці першої психологічної допомоги», – повідомили працівники департаменту.

Кількість пацієнтів, що отримали такі послуги – також в межах двохсот осіб.

Працівники департаменту запевняють, що опікуються, в межах компетенції, ментальним здоров’ям населення міста. Відкриті і до міжнародної співпраці, інформуючи про послуги з підтримки ментального здоров’я від міжнародної місії «Лікарі без кордонів», яка розмістилась у Вінниці.

Не забувають чиновники і про промоцію комунального закладу «Вінницький міський центр соціальних служб», де працюють штатні психологи.

Також департаментом до профільного міністерства та міністерства освіти подаються пропозиції щодо покращення освітнього рівня фахівців з реабілітації, які мають медичну освіту.

«Надані пропозиції до МОЗ та Міносвіти опрацювати питання… підвищення кваліфікації… фахівців з реабілітації з медичною освітою, зокрема, лікарів-психологів», – підсумовують у департаменті.

Як повідомляв наш сайт, у одному із медзакладів, розташованому у місті Вінниця, зафіксовано факт медделікту.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.