Чи є корупціонери у Вінницькому міському суді?

Вінницький міський суд Вінницької області не може надати інформацію про результати перевірки судді, яку ініціювало НАБУ. Працівники апарату запевняють – їм не надавали такої інформації.

Про це повідомили працівники суду у відповідь на інформаційний запит.

«Розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією щодо якої зроблено запит», – констатували у суді.

Запитувач просив поінформувати про результати перевірки НАБУ декларації судді Медяної Ю.В. Так, повідомлялось, що Нацагенство із запобігання корупції розпочало повну перевірку декларації судді Вінницького міського суду Вінницької області Юлії Валерієвни Медяної за 2022 рік. Причиною стала підозра у недостовірності відомостей про доходи та витрати судді. Перевірка мала бути завершена напочатку січня цього року. Однак, у Вінницькому міському суді запевнили, що їм інформація про результати на кінець лютого цього року не надходила.

Водночас, на сайті суду у рубриці «Очищення влади: судді» є дані про результати перевірки низки суддів – дивитись ТУТ. Щоправда, крайня новина датована ще 2016-м роком.

Правники пояснюють відсутність інформації у суду ймовірністю початку досудового розлідуванна. Але така інформація є таємницею слідства й публікується в обсязі, визначеному детиктивом або прокурором.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.