Український кармотерапевт отримав авторське свідоцтво у Вінницькій торгово-промисловій палаті

Український кармотерапевт Сергій Скляренко отримав авторське свідоцтво за підтримки Вінницької торгово-промислової палати.

Документ одночасно є заявкою на авторську методику з кармотерапії.

Про це поінформував патентний повірений України, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків і перекладів Вінницької торгово-промислової палати Ігор Шевченко.

«Свідоцтво про реєстрацію авторського права №124418 на твір «Кармотерапія» як новація в українській науці та психопрактиці («Кармотерапія»), видане навесні Сергію Скляренко Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій», надає йому авторські права, гарантовані законодавством», – констатує Ігор Шевченко.

Адвокат, фахівець із інтелектуальної власності Ольга Щербакова додає:

«Отримавши Свідоцтво Сергій Скляренко формалізував свої особисті немайнові та майнові права, тобто ті, за які він може отримати дивіденди у грошовому вимірі. Скрізь, де звучатиме назва твору «кармотерапія» потрібно згадувати його ім’я як автора твору. Він може дозволяти переклад на інші мови, створення аудіотворів й інше. Авторське право є правом приватним – якщо є його порушення, автор має його відстоювати. В першу чергу потрібно зафіксувати факт порушення й проконсультуватись із адвокатом. Тож бажаємо успіхів Сергію».

Наступний крок, що планує укранський кармотерапевт Скляренко – патентування авторської методики. Ним вже створена Українська асоціація «Кармотерапії та психології», залучено до спільної діяльності фахівців.

«Для мене було важливо отримати Свідоцтво аби зберегти за собою право автора на терміни «кармотерапія» і «кармотерапевт», адже над цим я планую працювати все своє життя. Інтереси моєї роботи в психології, окрім теми асертивності, розповсюджуються і на вивчення свідомих та несвідомих психічних процесів. Пишу дисертацію на цю тему. Моя мета не просто запатентувати методику, а впровадити її глобально у науку аби наші нащадки могли використовувати мої напрацювання. Маючи свідоцтво, я вже створив ГО «Психологія людської долі» та Асоціацію «Кармотерапія та психологія» задля об’єднання однодумців та фахівців найвищого класу», – прокоментував власник Свідоцтва Сергій Скляренко.

Як повідомляє сайт Вінницької міської ради, Вінницька торгово-промислова палата розпочала працювати в історичній будівлі в самому серці Вінниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Кармотерапія» психолога Сергія Скляренко – новація української наукової психопрактики

«Кармотерапію» у подружній парі починаємо з… чоловіка», – український кармотерапевт Сергій Скляренко

Bookmark the permalink.

Comments are closed.