Вінницька міськрада нагадала головам ОСББ як комунікувати “по-новому”

Вінницька міська рада нагадала керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків про законодавчі вимоги онлайн комунікацій із співвласниками.

Нововведення прокоментував начальник відділу по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Ігор Іванов.

“Керуючись ст. 14 ЗУ “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” співвласник має право, в тому числі, знайомитися з протоколами зборів співвласників (крім конфіденційної інформації про фізичних осіб), власними листками опитування, зведеною інформацією про результати голосування кожного із співвласників (крім конфіденційної інформації про фізичних осіб), а також за власний рахунок робити з них виписки і копії та отримувати їх копії в електронній формі”, – зацитував новації у законодавстві з онлайн комунікацій І. Іванов.

Ці зміни, внесені до чинного законодавства у 2022-2023р.р., були запроваджені у відповідь на міграційні виклики у сучасних реаліях українців. Зобов’язання на електронний документообіг значно спростили безліч процесів, пов’язаних із управлінням будинком.

Водночас, від власників вінницької нерухомості на окремих “унікумів”-управителів ОСББ все частіше почали надходити скарги до контролюючих органів. Недостатній рівень освіти й комунікативних навичок у тих, хто у буремні революційні “проліз” у керівництво, дають взнаки.

Чиновники у кулуарах коментують невігластво найманців в управителі негласними зобов’язаннями по працевлаштуванню мігрантів та звільнених військових задля їх адаптації та соціалізації у територіальній громаді. Турбота про членів суспільства – це добре. Але не за рахунок нівелювання інтересів етнічних вінничан. Адже не всі, кого забезпечили робочим місцем та стабільною зарплатою, вдячні своїм роботодавцям. Трапляються курйозні випадки “короновірусу” у осіб із злочинним минулим, які намагаються “побудувати” свою “зону” із правилами, що не мають нічого спільного із законом та порядком.

Тож у профільному відділі міськради найманим управителям і головам ОСББ рекомендують не нехтувати методичною допомогою в організації діяльності. Вчасно звітувати перед співвласниками, використовуючи онлайн сервіси. Робота із людьми передбачає високий рівень культури спілкування й безконфліктність, розуміння потреб інших й вміння підтримати, а також навички у використанні електронного документообігу, – наголошують посадовці.

Довідково. За даними Вінницької міської ради у м. Вінниці наразі нараховується понад 900 ОСББ.

Читайте також:

Слідчий ДБР зловживає… журналістом

Інтерв’ю із очільником Спілки письменників Вінниччини Вадимом Вітковським: “Виправляючи помилки минулого – ми еволюціонуємо”

Хто відповість за три роки знущань над журналістами на Вінниччині?

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.