У вінницькій Пироговці фіксують випадки “чудесного зцілення”

фото – із сайту лікарні

Медичний делікт (лікарська помилка – Авт.) стався у консультативній поліклініці Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. Пирогова. Випадок “чудесного зцілення” потрапив до єдиної системи охорони здоров’я і подробиці обговорює медична спільнота.

Про це ГО “СПІНОЗА” розповіли очевидці:

“Звернулась за направленням до гастроентеролога. Мила дівчинка, напевне, інтерн, незважаючи на надані ій результати попередніх обстежень та наявні скарги, виписала ще купу додаткових направлень на аналізи та встановила “важкий” діагноз хвороби шлунку. Цікавлюсь медициною, тому вказівки медкині не сприйняла буквально: самостійно дібрала препарат для шлунку на рослинній основі, не здавала зайві аналізи, зекономивши кошти лабораторії лікарні на непотрібні дослідження. За два тижні, доки я чекала черги на УЗД, майже всі симптоми минули. І, звісно, встановлений докторицею діагноз не підтвердився. Побачивши результати УЗД, лікарка визнала медичну помилку й внесла зміни до моєї медкнижки. А якби була послухала – то вже від того “діагнозу” можна “коні двинути”. Юнці – аби шо, а мені – переживати наслідки її ілюзій? Наша “Пироговка” завжди тримала високий рейтинг з добору кадрів, а зараз, на жаль, дуже багато хороших фахівців виїхало закордон”,  – поділилась історією “зцілена” від делікту.

Описаний випадок гіпердіагностики – не є відображенням тенденції, – певні лікарі-“старожили” Пироговки. І “важкий” діагноз вчорашньої випускниці, а нині – працівника престижної лікарні області – це, насамперед, показник результату навчання та практики, яку, до речі, вона має проходити під контролем досвідчених наставників.

Добре, що все завершилось хеппі ендом – “чудесним зціленням” за два тижні. Але ж ціна питання – життя і здоров’я пацієнта, в тому числі, й ментальне.

Довідково. За даними офіційного сайту, у Вінницькій обласній лікарні ім. М.І. Пирогова працює понад 300 лікарів, із них 11 заслужених лікарів України, 31 кандидат медичних наук, 3 доктори медичних наук. Один медик носить звання заслуженого медичного працівника України.

Читайте також:

«Кармотерапія» психолога Сергія Скляренко – новація української наукової психопрактики

Кінець ері хабарників у “білих халатах”? Медогляд військовозобов’язаних контролюватиме НСЗУ

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.