Чи мобілізують екс-керівника Вінницької області Сергія Борзова?

фото з сайту glavcom.ua

Чи одягне екс-очільник Вінниччини Сергій Борзов однострій та нарешті пристане до лав Збройних Сил України після того, як його звільнив Президент України? Дізнаємось найближчим часом, адже в країні діє «воєнний стан» й активно йде мобілізація чоловіків до 60-ти річного віку.

Як відомо, сам Сергій Борзов написав, що ніби-то йде «за станом здоров’я»? Що саме сталось із керівником – цікавились за телефонами, вказаними на офіційному сайті колишнього місця роботи Борзова.

Але колеги відмовляються коментувати самопочуття «першої особи області», хоча він у статусі публічної особи й наділений значними повноваженнями у регіоні. Чому від громадськості втаємничують цю інформацію, якщо сам Борзов її не приховує? Питання для зацікавленої громадськості залишається відкритим.

Водночас, у Вінницькому обласному ТЦК та СП ще не знають, що робитимуть – Указ Президента про звільнення посадовця №380 видано 25 червня 2024р. й час для вручення повістки та проходження військово-лікарської комісії є.

Із власних джерел ГО «СПІНОЗА» відомо, що свого часу за станом здоров’я Сергій Борзов ухилився від проходження строкової військової служби у ЗСУ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.